NARKS CEI Realitná únia

Sportovní - relaxační areál v SR

Cena: 21 320 000 Kč

Mám zájem o nemovitost Hypoteční kalkulačka

Kontaktný formulár

ZÁKLADNÍ PARAMETRY

Kraj:Žilinský kraj
Okres:Žilina
Město:Brezany
Kategorie:Obchodný priestor
Výměra:2500 m²
Prodej / Koupě:Predaj
Zobrazit všechny vlastnosti

Rozšírené parametre

Typ: Športové priestory
Parkovacie miesta: 10
Poschodie: 2

POPIS NEMOVITOSTI

Nabízíme k prodeji areál ( bývalý jezdecký areál ) v současnosti vhodný pro teambuilding, firemní a společenské akce v krásném podhorském prostředí nedaleko Žiliny v severní části Slovenska. Areál je kompletně zrekonstruovaný zaměřený na sportovně - rekreační využití, který nabízí ustájení koní, sportovní ježdění, nádherné vycházky do okolní přírody, ubytování, wellness. V areáli se nacházejí dvě stáje pro 39 koní s napáječkami a vyhříváním vody, dále dvě venkovní osvětlené jízdárny s rozlohou 50x25m s automatickým zaléváním, osvětlení lonžovací kruh s automatickým zaléváním, výběhy pro koně cca 30ha s elektrickými ohradníky, resp. automatickým dobíjením, tři šatny, dvě sedlovny, byt pro personál, klubovna, bufet s terasou, šest ubytovacích apartmánů, wellness, rybník s rybami, altán s krbem.
Dvůr je zrekonstruovaný se zpevněnými plochami a s novými inženýrskými sítěmi, rovněž ozvučněný a dostatečně velký na dobudování nové jezdecké haly. Pozemky pod budovami a dvorem jsou vypořádané, výběhy pro koně ( cca30ha ) jsou pronajaté - v případě zájmu možno dokoupit.
Cena ( 820tis. EUR ) včetně provize RK. Více informací na dotaz.

REALITNÍ MAKLÉŘ

Michael Brynda

Shlédnout nabídku makléře
 

Ohodnotit makléře

 

Napište své hodnocení


Videá

Žiadne videá

Hypoteční kalkulačka

Cena nehnuteľnosti:
Vlastné zdroje:
Výška hypotéky:
Splatnosť: rokov
Úroková sadzba: %
Štátny príspevok pre mladých: NIE ÁNO
Mesačná splátka:0

Výška mesačnej splátky má informatívny charakter. Presnú výšku splátky a podmienky čerpania hypotekárneho úveru Vám poskytneme v súčinnosti s vybranou bankou.