NARKS CEI Realitná únia

Prodej, Výroba, 593m² - Miskovice - Bylany

Cena: 7 177 500 Kč

Mám zájem o nemovitost Hypoteční kalkulačka

Kontaktný formulár

ZÁKLADNÍ PARAMETRY

Kraj:Středočeský kraj
Okres:Kutná Hora
Město:Miskovice
Kategorie:Obchodný priestor
Výměra:593 m²
Prodej / Koupě:Predaj
Zobrazit všechny vlastnosti

Rozšírené parametre

Typ: Sklady pre výrobu
Rampa: Áno
Výťah: Áno

POPIS NEMOVITOSTI

Zprostředkujeme k prodeji objekt k podnikání včetně pozemku o velikosti 2913m2 ( zastavěná plocha 593m2 ) určený pro výrobu a skladování o celkové užitné ploše 713m2. Jedná se o zděný, částečně podsklepený ( 57m2 ) objekt, jehož přestavba proběhla v roce 2004. Objekt disponuje zázemím pro zaměstnance ( šatna, sociální zařízení, s možnost zřízení kuchyňky ), v nadzemním podlaží s hezkým prosluněným prostorem k využití jako kancelářské prostory s dvěma samostatnými menšími prostory ( pokoji ) sloužící např. k zajištění přespání, s kuchyňkou a sociálním zařízením.

 

Dispozice objektu je následující: přízemí ( 393m2 ) dva oddělené prostory pro výrobu ( skladování ) včetně funkčního nákladního výtahu spojující nadzemní podlaží spolu s rampou a příručním skladem, nadzemní podlaží ( 263m2 ) sloužící k provozním účelům ( zateplená část ) s možností využití části nezatepleného podkrovního prostoru např. pro účely skladování hotových výrobků. V případě potřeby rovněž možno využít pro účely skladování či jiné po vybudování zastřešení ( dohoda s prodávajícím ve smyslu zhotovení možná ) venkovní plochu, s již zhotoveným obvodovým zdivem, sousedící a propojenou s hlavní budovou. Vytápění řešeno kotlem na tuhá paliva ( plyn v obci zaveden ), objekt je napojen na místní zdroj vody ( studna ) s možností budoucího napojení na obecní vodovod, odpad septik ( 40m3 ) - provedena příprava s možností napojení objektu na obecní čistírnu odpadních vod. V případě zájmu možnost koupě stávajícího strojního vybavení/ truhlářských strojů ( + 900tis.Kč,- včetně DPH, není zahrnuto v prodejní ceně ). Objekt je v současnosti pronajat do 30.04.2022 s možností případného prodloužení nájemního vztahu. Velmi dobrá dopravní dostupnost, Kutná Hora ve vzdálenosti 5km, Praha 60km. Více informací na dotaz.

REALITNÍ MAKLÉŘ

Michael Brynda

Shlédnout nabídku makléře
 

Ohodnotit makléře

 

Napište své hodnocení


Videá

Žiadne videá

Hypoteční kalkulačka

Cena nehnuteľnosti:
Vlastné zdroje:
Výška hypotéky:
Splatnosť: rokov
Úroková sadzba: %
Štátny príspevok pre mladých: NIE ÁNO
Mesačná splátka:0

Výška mesačnej splátky má informatívny charakter. Presnú výšku splátky a podmienky čerpania hypotekárneho úveru Vám poskytneme v súčinnosti s vybranou bankou.