NARKS CEI Realitná únia

Investiční byty na Andělu se zajímavým výnosem

Cena: 32 000 000 Kč

Mám zájem o nemovitost Hypoteční kalkulačka whatsapp

Kontaktný formulár

Zakladní parametry

Kraj:Pražský kraj
Okres:Praha
Město:Praha 5 - Smíchov
Ulice:Na Bělidle
Kategorie:Byt
Výměra:0 m²
Prodej / Koupě:Predaj
Zobrazit všechny vlastnosti

Rozšířené parametry

Konstrukce bytu: Tehla
Počet izieb: 5
Patro: Ostatné
Patro: 2
Celkově patře: 5
Stav: Úplná Rekonštrukcia
Vlastnictví: Osobné vlastníctvo
Výtah: Áno

POPIS NEMOVITOSTI

Nabízíme k prodeji pět samostatných bytových jednotek v bytovém domě v městské části Praha 5 - Smíchov v těsné blízkosti komplexu Zlatý Anděl.

Stav cihlového domu je dobrý, byla zrekonstruovaná fasáda, v rámci vybudování půdních vestaveb byl dům opatřen výtahem, dále bude provedena výměna oken a proběhne rekonstrukce vstupu do domu.

Jednotlivé byty se nachází v 2NP a 3NP, okny orientovanými převážné jižním směrem do ulice Na Bělidle a zároveň západním směrem do ulice Nádražní. V rámci projektu vzniknou dvě samostatné bytové jednotky dispozice 2+kk a tři samostatné bytové jednotky dispozice 1+kk. V rámci celkové rekonstrukce jednotek budou provedeny nové rozvody vody, odpadu, plynu i elektřiny a zhotoven nový otopný systém s nezávislými zdroji - vždy samostatný zdroj pro každou jednotku. Dále budou provedeny veškeré úpravy povrchu, výměny vstupních i interiérových dveří, částečně změněny současné dispozice. Každá bytová jednotka bude vybavena novými koupelnami a kuchyňskými kouty.

Po rekonstrukci budou bytové jednotky pronajaty s čistým příjmem 160 tis./měsíc, roční výnos bude činit 6% z dlouhodobého pronájmu.

Předpokládané dokončení 03/2019

Vzhledem k výhodné poloze u tramvajové zastávky a současně stanice metra B - Anděl je zajištěna velmi dobrá dopravní dostupnost do centra Prahy.

Vhodné pro dlouhodobý i krátkodobý pronájem, mj. například pro společnosti zajišťující krátkodobé pobyty ( ubytování ) v metropoli.

Více informací na dotaz.

REALITNÍ MAKLÉŘ

Michael Brynda

Shlédnout nabídku makléře
 

Ohodnotit makléře

 

Napište své hodnocení


Videá

Žiadne videá

Hypoteční kalkulačka

Cena nehnuteľnosti:
Vlastné zdroje:
Výška hypotéky:
Splatnosť: rokov
Úroková sadzba: %
Štátny príspevok pre mladých: NIE ÁNO
Mesačná splátka:0

Výška mesačnej splátky má informatívny charakter. Presnú výšku splátky a podmienky čerpania hypotekárneho úveru Vám poskytneme v súčinnosti s vybranou bankou.